Поширити

“Українські ветерани спільно з європейськими побратимами відвідали віллу Анатолія Шарія в курортному районі Рода-де-Бара в Іспанії.”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український блогер та журналіст Олександр Рудоманов, передає Україна Неймовірна.


“Українські ветерани спільно з європейськими побратимами відвідали віллу Анатолія Шарія в курортному районі Рода-де-Бара в Іспанії.”

“Шарій став сумно відомий як любитель замовних нападів. Але самою дивовижною операцією Анатолія стало пірнання в унітаз в ресторані. Це сталося у закладі який відвідав Зеленський.

Подібні перверзії викликають подив.

Можливо Анатолій психічно хворий?

Активісти увідомили сусідів Шарія, що на віллі розташований підпільний збір аналізів та фекалій.

Також розміщено застереження. За дивним двохметровим парканом в курортному містечку ховається той самий Шарій, що проходив по справі педофілії. В поліцію Нідерландів звернулася сестра проросійського блогера.

Сподіваємося, що дана публічна законна інформація вбереже від ризиків громадян Іспанії.

Анатолію бажаємо швидкого одужання від психічних недугів. Ми обов‘язково провідаємо блогера невдовзі.”

Українські ветерани спільно з європейськими побратимами відвідали віллу Анатолія Шарія в курортному районі Рода-де-Бара…

Gepostet von Олександр Рудоманов am Dienstag, 15. September 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.