Поширити

У суботу, 21 листопада, з Європейської площі в центрі Києва відбувся автомарш до лікарні “Феофанія”, де лікується від коронавірусу президент України Володимир Зеленський. Акція закінчилася вже о 17:00 – учасники засипали плакати землею і розійшлися.

Організатором виступив “Рух Опору Капітуляції”. Вони оприлюднили на своїй сторінці Facebook заяву, в якій закликали всіх охочих поїхати в “Феофанію” до президента і взяти з собою шини і шматки асфальту, – пише obozrevatel.

“Ми їдемо до “Феофанії”, де Зеленський з ВІП-палати записує свої відосики. Якщо президент до того моменту звідти втече – поїдемо шукати його додому, на дачу, під ОП, якщо поїде в іншу область – наші активісти знайдуть його і там”, – йдеться в заяві.

Організатори попросили брати з собою шини та шматки асфальту: “ми повернемо президенту те, що він підсунув нам замість ліків та апаратів ШВЛ”.

Перед автомаршем під Українським домом пройшов невеликий мітинг. Активісти вигукували гасла “Імпічмент, суд і в’язниця”, “Путін – х…ло, Зеля – ссикло”. Виступив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За інформацією Telegram-каналу PavlovskyNews, поліція чергувала навколо всієї території “Феофанії” і в сусідньому лісі.

Пізніше учасники автопробігу зібралися біля “Феофанії”. До прохідної, яка розташована ближче до корпусу, де перебуває Зеленський, проїзд перекрили.

Станом на 17:00 акція закінчилася.

“На плакат насипали землі і шматків асфальту, утрамбували ногами. Під час самого перформансу включили запис слів Зеленського про рівні права на лікування від COVID-19 для всіх, зокрема перших осіб держави. Фаєр в кінці теж, звичайно, запалили”, – пише телеграм -канал Klymenko Time.