Поширити

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Рабінович опублікував у Facebook карту України без тимчасово окупованого Росією Криму, але із зазначеними “Л/ДНР”.

На зображенні показано нібито результати дослідження Київського національного лінгвістичного університету, де вивчали, якою мовою говорять у регіонах України, – пише obozrevatel.

Додамо, що ця “карта” складена Дмитром Полухіним із російського видання “Комсомольська правда” під назвою “На какой мове говорит Незалежная”.

Колишній нардеп, член Наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко в коментарі зазначив, що за публікацію карти без Криму Рабінович вчиняє кримінальний злочин і повинен понести покарання. На що нардеп нецензурно відповів, “пославши” його.

Також журналіст і представник ОРДЛО на переговорах Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Денис Казанський у соцмережі зазначив, що Рабінович публікує російські фейки.

“Мабуть, після санкцій Рабінович вирішив, що ховатися вже немає ніякого сенсу і став постити російські фейки з картою України без Криму”, – написав він.