Поширити

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не вважає громадського діяча Сергія Стерненка справжнім героєм. Про це він заявив в ефірі телеканалу “1+1” у понеділок ввечері.

На репліку ведучої, що історія Стерненка надихає молодь, Аваков відповів: “Печально. Смуток”, – пише Газета.юа.

“Це означає, що в нас підмінено поняття справжніх героїв і створюваних. Не треба називати революціонерами тих, хто придумав образ бунтаря. Якщо говоримо про того ж Стерненка, не хочу, щоб ми йому присвячували багато часу, але скажу кілька слів. У чому ж його героїзм? У тому, що він, може, на фронті був?

Може, він у найтяжчі моменти на Майдані у 2013-2014 роках був? Ні. Він з’явився на самому фініші Майдану. Він відзначився при протестах під різними офісами з гострою критикою? Або може в нього є на борту досвід якихось звершень хороших?” – заявив міністр.

“Я не хочу вірити гаслам, маскам і міфам”, – заявив Аваков.

Також Аваков заявив, що “одразу зідзвонився” з президентом Володимиром Зеленським у день вироку Стерненкові.

“Так, я вважаю, що винесення цієї справи в такому аспекті, з таким ступенем інтенсивності, особливо в дні Майдану — це свого роду провокація. Це всі мають добре розуміти промайданівські, проукраїнські сили. Упевнений, що вони це розуміють, але є фактор егоїзму. Чи розуміють вони, що розхитування української державності є небезпечним”, – сказав міністр.