Поширити

У Києві на вул. Січових Стрільців, 30-А оператор реклами зрізав магнолію для встановлення білборду.

Про це у Facebook повідомила Галина Морозова, – пише Газета.юа.

“Заради цього щита знищили прекрасну магнолію. Знаю, що багато хто любив, милувався. Для когось це було дуже особистим і знаковим дерево. Зрозуміло, що LG не власники конструкції. Власник “Айкон Медіа”. Зеленбуд, природно, дозвіл дав. За паперами все ок”, – написала Морозова.

Дописувачі ситуацію коментували так:

“Сволоти”;


“Цензурних слів немає”.


“Заради грошей нищать магнолії”;


“Це була дуже красива магнолія на вул. Артема (стара назва вулиці. – Gazeta.ua)”;


“За подібні речі мав би бути штраф та скасування дозволу (на розміщення. – Gazeta.ua)”;


“Макет огидний. Ще й LG забруднили. А що можна зробити? Як таких наставити на розум?”;


“Магнолія була неймовірна, я плакала, як побачила той обрубок. Думаю про те, що рекламодавець про дерево ні сном ні духом. Питання до власника площини і його звірські дії”.

У компанії LG Electronics Ukraine, логотип якої розміщений на білборді, заявили, що з’ясовують обставини пошкодження магнолії.

На інцидент також відреагувала Асоціація операторів зовнішньої реклами. Там заявили, що обурені знищенням магнолії в центрі столиці не менше за киян, пише ТСН.

“Компанія ТОВ “Айкон Медіа”, якій належить рекламна конструкція по вулиці Січових Стрільців, 30-А не є членом Асоціації. Ми звернулись до КП “Київреклама” щодо цього інциденту і нам відповіли, що уже надіслали всі дані про власника рекламоносія до КО “Київзеленбуд”. Надіємось, винні у знищенні унікального дерева понесуть покарання. Наголошуємо, члени Асоціації працюють винятково в рамках законодавства і ніколи б не допустили протиправних дій при розміщенні своєї реклами”, – йдеться в повідомленні.