Поширити

Український шоумен Андрій Доманський заявив, що не поїде на міжнародний пісенний конкурс “Слов’янський базар у Вітебську”. Він зазначив, що його кандидатуру як ведучого цього заходу дійсно розглядали, але офіційної згоди з його боку “не було і не буде”.

Такими подробицями Доманський поділився на особистій сторінці в Instagram після того, як на офіційному сайті “Слов’янського базару” опублікували анонс фестивалю, де фігурувало його ім’я, – пише Оbozrevatel.

“Шановні білоруси, я не їду на “Слов’янський базар”. Змушений був закрити коментарі через величезний потік як адекватних, так і агресивних повідомлень. Хочу окремо подякувати людям, які, попри емоції, висловлювали свою думку в шанобливій формі”, – додав ведучий.

 

Зазначимо, що Доманський нібито повинен був замінити на конкурсі свого колегу Тимура Мірошниченка. До речі, поки відомо, на заході буде працювати ведуча концертних та фестивальних програм заслуженого академічного ансамблю пісні й танцю Збройних сил України Оксана Антонюк – вона вказана серед людей, які будуть відкривати конкурс.

 

 

  • “Слов’янський базар” – щорічний міжнародний фестиваль мистецтв, який проходить у Вітебську з 1992 року. Фестиваль задуманий як спільний культурний захід трьох країн: Білорусі, Росії, України.