Поширити

Колишній чоловік Катерини Положай відмовляється визнавати вину.

Колишній чоловік київської стилістки Катерини Положай визнаний винним у вбивстві своєї дружини та засуджений Шевченківським судом до довічного позбавлення волі. Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець у Фейсбуці, передає Главком.

«До довічного позбавлення волі засуджено вбивцю відомої стилістки Катерини Положай. Такий вирок суд оголосив сьогодні, 6 квітня», – зазначено в повідомленні.

Як встановило, слідство встановило, що чоловік заздалегідь спланував та організував злочин. У день вбивства, 19 листопада 2015 року, він завчасно прибув до салону краси Положай та вбив її з особливою жорстокістю. Злочин було вчинено з корисливих міркувань.

 

Тіло жінки знайшла колега.

У прокуратурі кажуть, що чоловік всіляко намагався відвести від себе підозру: знищував докази, вигадував алібі. У суді він так і не визнав свою провину.

Проте вироком суду його засуджено за статтями «Умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю» та «Таємне викрадення чужого майна». Крім того, чоловік має виплатити по пʼять мільйонів гривень заподіяної моральної та матеріальної шкоди двом неповнолітнім дітям та батькам вбитої жінки, а також довічно їх утримувати.

Раніше повідомлялося, що ні тілі стилістки було виявлено численні поранення голови та шиї.