Поширити

7-разова чемпіонка світу з веслувального слалому Джессіка Фокс використовувала презерватив, щоб полагодити свій каяк перед фінальними заїздами на Олімпіади-2020. 27-річна австралійська зірка завоювала “золото” в змаганнях каное-одинаків.

У себе в TikTok 27-річна австралійка виклала відео, в якому показує, як гумовий виріб допомагає їй полагодити транспортний засіб, передає Обозреватель.

У ролику видно, як член її команди спершу обробляє ніс каяка спеціальною вуглецевою сумішшю, а потім натягує зверху презерватив.

“Б’юся об заклад, що ви ніколи не знали, що презервативи можна використовувати для ремонту каяків. Це надає карбону гладку поверхню!” – підписала відео Фокс.

На попередніх Іграх презервативи мали великий попит через їхнє більш традиційне призначення під час диких “секс-фестивалів”.

Вважається, що на Ріо-2016 було роздано приголомшливу кількість профілактичних засобів: 450 000.

У Токіо-2020 діє заборона на інтимні стосунки у межах заходів щодо запобігання розповсюдженню COVID-19, але 160 000 презервативів були поширені організаторами. Один із таких безкоштовних подарунків і використовувала команда Фокс.