Поширити

На тижні з 2 серпня Тельців чекає великий успіх і щастя, у Левів можуть зруйнуватися стосунки, а в Овнів – виникнути проблеми з грошима. Разом із тим, Терези можуть отримати високу посаду, а Стрільці відчують вплив фортуни.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка ексклюзивно для AstroOboz склала гороскоп для всіх знаків зодіаку на тиждень із 2 по 8 серпня. Хто проведе його у піднесеному настрої, а хто – у безвиході, читайте далі.

Овен

Щось піде не так, і тиждень може бути не зовсім фінансово вдалим, наприклад, можуть з’явитися якісь незаплановані витрати. Не все ж залежить від вас, але ви з цього приводу можете дуже перейматися.

Телець

Не тиждень, а квінтесенція щастя! Настрій – піднесений, компанія навколо – бомбічна, ще й купа задоволень передбачається, і найголовніше – у вас на все це будуть гроші та бажання пізнати щось нове.

Близнюки

Це буде досить спокійний тиждень, який краще присвятити відпочинку. Ви ніби перебуваєте у стані очікування, але замість того, щоб нервуватися, краще розслабтеся і подбайте про себе – більше приділяйте уваги здоров’ю.

Рак

Не знала баба клопоту і купила порося… А як інакше назвати цю ситуацію, коли ви самі собі вигадали мрію, створили всі умови для її реалізації і тепер день і ніч працюєте над її втіленням, інколи забуваючи про їжу та сон.

Лев

Велика вірогідність, що зараз ваші стосунки можуть бути зруйновані – викривається правда, яка не всім подобається. І це буде досить непростий період, коли потрібно або змиритися і пробачати, або розходитися.

Діва

Професійна діяльність не даватиме вам спокою, але воно того варте, бо приносить і гроші, і славу. А цього тижня ви завойовуєте ледве не міжнародне визнання. Принаймні, контакти з іноземними партнерами вам гарантовані.

Терези

Серпнева спека на вас майже не впливає – ви у такій же досконалій робочій формі, що й зазвичай. І цього тижня ви можете навіть отримати нову посаду, що, крім додаткової відповідальності, дасть вам ще й додаткові гроші.

Скорпіон

Конкурентна боротьба може бути досить безжальною. Ви стикаєтеся з тим, що ваші опоненти застосовують не зовсім чесні методи і це призводить не лише до розчарування в людях, але й до руйнівних моментів.

Стрілець

Фортуна вам усміхається, і не лише у вигляді сонця та відпустки, а ще й як ланцюжок щасливих моментів – вам може пощастити виграти якісь призи чи отримати значно більше грошей та можливостей.

Козеріг

Якась повна безвихідь та безнадія, ви не розумієте, що відбувається, і чому не виходить так, як ви планували. Ви ніби щосили біжите, і при цьому залишаєтеся на одному місці, а сили між тим витрачаєте.

Водолій

Дуже лагідний тиждень – у прямому та переносному сенсі, адже ви нічого особливого не робите, тільки насолоджуєтесь цим життям, до того ж, вам навіть за це платитимуть. Та й погода сприяє відпочинку і відновленню сил.

Риби

Захочеться піти наперекір обставинам та суперникам, вибрати власний шлях, обгородитися і скласти власні правила цього життя. І ви нині відстоюєте своє право жити за цими правилами і робити так, як вам хочеться.