Поширити

П’яний помічник народної депутатки від “Слуги народу” Неллі Яковлєвої Ростислав Дзундза потрапив у скандал через те, що у всіх подробицях розповідав про свою нетрадиційну орієнтацію та чіплявся до чоловіків. Відповідне відео потрапило в соцмережі.

Потім він заявляє, що є заступником міністра економічного розвитку, а також радником першої леді. Відеозапис публікує телеграм-канал “Политика Страны”, передають Українські новини.

Людина на відео (ним виявився громадський активіст Ростислав Дзундза), явно сильно напідпитку і з келихом у руках, спочатку говорить копам:

“Ну… ви ж вибирали нашого президента”. Ті йому відповідають:“А чому ми…” В перебігу суперечки заявляє оператору: “Я хочу від@м@кт@ти чл@н” (при цьому він вказує на копа, який знаходиться поруч). Особа, що знімає відео, починає потішатися разом із поліцейськими над чоловіком через раптову відвертість, і той різко поправляє: “В українській мові “шо” – немає”, – каже чоловік на відео.

Далі той зізнається, що “любить чоловіків”, і ділиться подробицями:

“Чесно, запах жінок якось… а чоловіки… я так не придумав, так природа підказала”, – відверто каже чоловік напідпитку. Далі він починає хвалитися: “Я не остання людина в цій країні. Я заступник міністра економічного розвитку, я радник першої леді (Олени Зеленської – ред.). У мене є і гроші. Я люблю чоловіків, красивих. Маю право”, – говорить він.