Поширити

Глава МНС Росії Євген Зінічев загинув нібито не на навчаннях, а під час туристичної подорожі на Великий Іркіндінський водоспад (Кітаб-Орон) у Путоранському заповіднику. Крім того, не міністр рятував оператора й зірвався в урвище, а навпаки – Зінічева, що підсковзнувся, намагалися врятувати.

Таку версію подій опублікував портал Readovka, посилаючись на власні джерела, а також низка інших російських видань, передає Обозреватель.. Нагадаємо, що подія трапилася в середу, 8 вересня. Зінічеву було 55 років.

За офіційною версією, російський міністр із надзвичайних ситуацій нібито після початку навчань біля Норильська (РФ) полетів на озеро Лама в Красноярському краї (близько 120 км від міста). Мовляв, туди регулярно возять високопоставлених гостей.

У МНС стверджують, що глава відомства трагічно помер “під час виконання службового обов’язку” та “рятуючи життя людини”.

Журналісти стверджують, що реальна картина відрізняється. 55-річний генерал перебував у туристичній поїздці.

Попередньо, чоловік підійшов до краю водоспаду й підсковзнувся (в цю пору рoку там уже хoлoдно і є лід). Оператор, що знімав навчальний фільм для МНС, спробував урятувати міністра, але у підсумку обидва впали й померли в лікарні.

Зазначимо, що Зінічев служив у Федеральній службі охорони РФ, а також був в особистій охороні Служби безпеки президента Росії Володимира Путіна.