Поширити

Мисливці на Фарерських островах вбили 1428 дельфінів під час традиційного полювання Grindadrap. Це найбільша будь-коли зареєстрована різанина ссавців, кров яких буквально зафарбувала море у червоний колір.

Про це повідомило видання Daily Mail. Зазначається, що традиційне полювання на дельфінів відбулось у минулі вихідні. Ссавців заганяли човнами до фіорду Скалафьордур, де їх уже на мілководді вбивали ножами та списами, – пише Оbozrevatel

Зазвичай остров’яни вбивають до тисячі морських ссавців на рік. А в 2020 році жертвами стало всього 35 білобоких дельфінів. Але цього разу мисливці перестаралися.

Традиція Grindadrap бере свій початок у IX столітті, коли нормани вперше оселилися на островах у Північній Атлантиці. М’ясо дельфінів досі використовують для їжі попри те, що його не рекомендують до вживання через вміст ртуті, що було доведено недавніми дослідженнями.

Самі жителі Фарерських островів розділилися у своєму ставленні до Grindadrap. Одні закликають поважати їхню традиційну острівну культуру, де рибальство посідає центральне місце, а інші засуджують “варварську” практику.