Поширити

Учасниця шоу “МастерШеф” Стелла Клименко померла в такому ранньому віці, оскільки у неї були проблеми зі здоров’ям. За словами близьких і друзів дівчини, вона була прекрасною і веселою людиною при житті.

У майбутньому Стелла хотіла завести сім’ю, а також розвиватися у своїй професії. Про це розповіла подруга Клименко – Валерія Корф, передає Обозреватель.

“Вона померла в такому ранньому віці, оскільки були проблеми зі здоров’ям. Стелла була прекрасною людиною, веселою, запальничкою. Була наша зірочка. Вона завжди була в гарному настрої, прекрасною душею компанії. Просто неймовірна людина, дуже миролюбна, дуже була віддана своїй справі. Кулінарія була її хобі просто все життя. І власне з нею вона зв’язала свою професію”, – повідомила Корф.

За словами Валерії, Стелла для неї була неймовірно дорогою і близькою людиною. Дівчину цінували за її світогляд і за те, якою вона завжди була веселою і відкритою.

“Тому вона була просто неймовірно близькою мені по духу людиною, на яку я рівнялася наскільки могла”, – зазначила подруга Стелли.

Крім того, Корф заявила, що Стелла дуже любила дітей і вона була не проти завести сім’ю в майбутньому.

“Вона як будь-яка дівчина була б не проти завести сім’ю коли-небудь потім, але не після відпустки й не у вир з головою. Вона не була заміжня, щоб сказати: “Ось зараз я хочу заводити сім’ю”. Так що це тільки припущення. Як будь-яка дівчина хотіла, щоб воно було”, – додала подруга Стелли.

До речі, прощання зі Стелою Клименко відбудеться 18 вересня о 10:00 за адресою: вулиця Володимира Брожка, 4.