Поширити

Народний депутат від “Слуги народу” Дмитро Гурін заявив про зникнення у нього криптовалюти. За словами нардепа, в квітні цього року у нього вкрали автомобіль, в якому знаходилася і флешка – так званий “холодний гаманець” з біткоїнами.

У декларації політика за 2020 рік згадані 42 одиниці криптовалюти на суму 22 528 000 грн, якими володіла його дружина Марія Салтикова. У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірили документ і повідомили, що Гурін не надав жодних паперів, що підтверджують достовірність наявності біткоїнів, – пише Оbozrevatel.

 

Як передає “Слово і діло”, народний обранець надав НАЗК усні пояснення зникнення щодо криптовалюти, а також підкріпив свої слова документом з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Повідомляється, що справою про крадіжку авто нардепа займається Дніпровське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві.

Таким чином, з активів у Гуріна на даний момент залишилося тільки 47 тис. грн на банківському рахунку. У його дружини при цьому є 56 тис. доларів готівкою і 11 тис. гривень у банку.

 

 

Додамо, що НАЗК перевіряє декларації нардепів та інших чиновників на наявність там недостовірної або непідтвердженої інформації. За ненадання необхідних даних їх можуть притягнути до відповідальності.