Поширити

Мати пермського стрілка розповіла, що той любив кішок, не відмовлявся від домашньої роботи, не пив і не курив, захоплювався історією, але говорив, що обов’язково купить для себе зброю. Нині пермський стрілок Тимур Бекмансуров перебуває у вкрай важкому стані в реанімації.

Як розповів Telegram-канал Shot із посиланням на слова матері Бекмансурова, вона не помічала за своїм сином ніяких дивацтв. За її словами, він ріс комунікабельною дитиною, а його високий рівень інтелекту відзначив психолог, який спілкувався з хлопчиком до вступу в школу, передає Обозреватель.

Водночас вона розповіла, що Тимур завжди вибирав для себе коло спілкування і часто надавав перевагу гучним компаніям самотність. У якийсь момент він почав часто хворіти. Лікарі поставили діагноз бронхіт і рекомендували залишитися вдома. Хлопчик став часто пропускати шкільні заняття. Однак він не відставав від шкільної програми і самостійно освоював ті теми, які проходили його однокласники в школі. Мати зазначила, що Тимур має хорошу пам’ять, що допомагало йому вчитися без трійок.

Жінка повідомила, що останні кілька років Тимур не мав власного комп’ютера, а лише зрідка користувався її. Крім того, підвищився його інтерес до військової історії і зброї. Серед його недавніх покупок виявилася стара військова каска, яку влітку хлопець пофарбував у чорний колір.

Також Тимур став говорити про власну зброю. Він хотів її придбати навіть незважаючи на протест матері.

Як повідомив Тelegram-канал Baza, Тимур Бекмансуров зараз перебуває в лікарні. Його охороняють 18 поліцейських (5 всередині і 13 по периметру лікарні) і 2 співробітники ОМОНу. Всі вони озброєні табельною зброєю.

Стрілець у реанімації, в оточенні лікарів і поліцейських. Правоохоронці не виключають, що хтось із близьких загиблих захоче йому помститися.

Відомо, що при собі у нападника знайшли рушницю “Huglu Atrox Pump”, патронтаж, 100 патронів і сумку, де лежав його паспорт, СНІЛС і дозвіл на зброю.

Канал повідомив, що з університету правоохоронці зняли двоє дверей із слідами від куль і 26 гільз. У квартирі у Бекмансурова на Новосибірській вулиці провели обшук. Оперативники вилучили всі комп’ютери в будинку, 21 патрон 12-го калібру, коробки з-під боєприпасів, флешки і сімкартки.

Зі свого боку медики повідомили журналістам, що в Бекмансурова сильно пошкоджені печінка і кишечник. Він перебуває в медикаментозному сні, через що допитати його неможливо.

Водночас у мережі з’явилося відео, яке доводить те, що стріляти Бекмансуров почав ще на вулиці – поруч з університетом він вистрілив у водія, який проїжджав повз на авто. А лише потім він пішов у Пермський університет.