Поширити

Активістка заявила, нібито Україна “посилала” її п’ять років, а тепер вона повертається “додому”.

Двоюрідна сестра режисера і колишнього політв’язня Олега Сенцова Наталя Каплан, яка отримала 2019 року українське громадянство, “послала” Україну і заявила, що їде додому до Москви.

Про це Каплан написала на своїй сторінці в Facebook.

Каплан зазначила, що Україна – “найгірша країна для еміграції”.

“Нах*й Україну. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїжджайте сюди. 5 років пекла. А я рада, що пакую валізи і повертаюся додому”, – написала вона.

“Україна посилала мене нах*й 5 років, а я всього лише пост в ФБ проти написала. Так відпишіться ви вже. Не бійтеся, Путіну не продамся, він для мене ворог куди довше, ніж для України”, – заявила сестра Сенцова.

Також вона закликала людей, які були підписані на неї “заради Сенцова”, відписуватися.

Після незаконного арешту Сенцова Наталія розгорнула велику правозахисну діяльність, розповідала про нього на різних платформах, вела блог, брала участь у зарубіжних поїздках. 2017 року переїхала з Москви до Києва, а 2019 року отримала українське громадянство.

Тоді Наталія дякувала Україні і ставила її у приклад Росії.

“Я приїхала до Києва восени 2014 року. І ось тут у мене стався перелом мозку. У нас же теж були протести, була Болотна, ми і в плані протестів хохлів випередили. Але чого ми досягли? А вони досягли. І я пишаюся цією країною і я дуже вдячна фактом, що я тут і мене прийняли”, – писала вона.