Поширити

У Вінниці водій поставив свій автомобіль на газон й отримав за це зауваження від перехожого. “Герой паркування” миттю вибіг із авто і почав лупцювати чоловіка ногами.

Відео нападу з’явилося на Facebook-сторінці “Зупини Лося”, автори посту попросили користувачів мережі зробити нападника відомим. Але в підсумку історія отримала несподіваний фінал, передає Обозреватель.

“Ось так бити і знущатися з людини! З ножем у руках! Увага, за зауваження хамло-паркування на зеленій зоні! Репостіть, нехай країна знає це хамло в обличчя! Вінниця!” – йшлося в повідомленні.

У коментарях під ним люди обурилися вчинку водія, вони закликали потерпілого звернутися до поліції, а правоохоронців – притягнути до відповідальності нападника.

Та виявилося, що порушник підкупив чоловіка, сплативши йому в сервісі ремонт телефону, який розбився від час побиття. А потерпілий, котрий зробив йому зауваження, заявив, що “жодних претензій до водія не має” і навіть потиснув руку “герою паркування”.

Обоє вони записали відео, на якому розповіли, що на місце було викликано поліцію, але суперечку вони залагодили мирно. Вчинку потерпілого українці не зрозуміли, заявивши в мережі, що самі б такого не вибачили.