Поширити

Український лікар, телеведучий Євген Комаровський стверджує, що індійська вакцина CoviShield, якою щеплюють українців, дорівнює AstraZeneca.

Він закликав не вірити чуткам і сміливо робити щеплення цим препаратом. Відеозвернення педіатр розмістив на своїй сторінці в Facebook. За його словами проблема полягає в “повній нездатності влади України вести адекватну комунікацію із народом”, – пише Газета.юа.

“Головна інформація, яку ми отримали від низки достовірних джерел, включаючи навіть посла Британії. Вакцина з доведеною ефективністю, яка перевищує 60%. Це захист від факту захворювання і близько 90% – захист від важких форм захворювання. Вона викликає утворення антитіл і здатна захистити того, хто прищеплюється. Я однозначно схвалюю застосування цієї вакцини”, – сказав він.

Він зізнався, що вакцини Pfizer і Moderna йому подобаються більше. Але оскільки в Україні немає можливості зробити щеплення цими вакцинами, потрібно сміливо вакцинуватися CoviShield. Доктор запевнив, що індійські вакцини виготовляються на сучасних заводах.