Поширити

Ключова проблема на сьогодні полягає в перебоях з постачаннями вакцин – країни, де їх багато, повинні поділитися з тими, що їх потребують

 

Другий рік пандемії коронавірусу забере ще більше життів за перший, попередив на брифінгу 14 травня генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреїсус, – пише Сьогодні.ua.

Виступ голови ВООЗ опублікували на сайті організації.

“COVID-19 вже забрав понад 3,3 мільйона життів, і ми наближаємося до того, що другий рік цієї пандемії буде набагато смертоноснішим за перший”, – заявив Гебреїсус.

Він назвав виходом з пандемії, який допоможе врятувати життя і зберегти гроші на прожиття мільйонів людей, сукупність заходів громадської охорони здоров’я та вакцинацію.

Ключова проблема на сьогодні полягає в перебоях з постачаннями вакцин, але деякі політичні лідери і фармкомпанії приступили до розв’язання цієї проблеми.

На цьому тлі Тедрос Аданом Гебреїсус закликав країни, які мають намір розпочати вакцинацію підлітків, відмовитися від цих планів і передати надлишки вакцин країнам, що їх потребують.