Поширити

Днями розгорівся скандал навколо Костянтина Меладзе. Ані Лорак розповіла, що композитор пропонував їй “неробочі” відносини взамін на просування в кар’єрі. Її підтримала інша співачка, Оля Полякова, публічно заявивши, що Меладзе також робив їй подібні пропозиції. Всі ці розмови обурили колишню підопічну продюсера, Анастасію Приходько.

Про це співачка розповіла в інтерв’ю Vesti.ua, – повідомляє Шляхта не працює.

На питання про те, чи отримувала Настя подібні пропозиції від свого продюсера, вона відповіла, що у них були зовсім інші відносини.

“Від Костянтина мені не надходили пропозиції “на екран – через диван “, тому мене і обурила заява однієї зі співачок, що нібито Костя пропонував це всім без винятку і “всі були згодні “! Це зачепило в першу чергу мою честь. Я не знаю, які стосунки були у неї з ним. Але у мене з ним стосунки були зовсім іншими “, – розповіла Приходько.

Співачка зазначила, що ніколи не вела себе так, щоб комусь спало на думку робити їй непристойні пропозиції:

“До того ж я не веду себе так, щоб у когось навіть думка закрадалася мені таке запропонувати! Чоловіки мене бояться, тому таких пропозицій в житті у мене не було! А так це часто-густо! Хтось готовий платити за кар’єру, хтось ні “.

Також Настя вважає, що подібні заяви роблять заради хайпу.

“Просто цікаво, навіщо говорити про це зараз, коли завдяки ceкcy з цією людиною ти їси чорну ікру, відбулася як артист, а потім все це вивалюєш. Ти ж спочатку погодилася? Більше схоже на хайп і підтримання популярності. Ну що ж, як кажуть – “в шоу-бізнесі, як і на війні, всі засоби хороші”, – заявила співачка.