Обстріл 5 каналу російськими військами: зруйнована студія та пошкоджена техніка
Нічна масована атака на Київ завдала серйозних збитків телеканалу 5 канал. Будівля, в якій розташована студія, опинилася під ворожим обстрілом. Працівникам вдалося уникнути травм, однак технічне обладнання та деяка інфраструктура зазнали руйнувань.
Обстріл вразив студію, де проводяться прямі ефіри. Пошкоджено знімальне обладнання та робочі місця журналістів. Наразі телеканал тимчасово не може повернутися до звичного мовлення.
Генеральний директор 5 каналу Володимир Мжельський повідомив: “Ми активно працюємо, щоб поновити мовлення. Наразі ведемо трансляцію лише на YouTube. Сподіваюся, що вже сьогодні о 13:00 відновимо ефір — ви побачите наших ведучих живими, здоровими та усміхненими.”
Петро Порошенко, один із основних засновників телеканалу, також прокоментував ситуацію: “Це студія 5 каналу. Я неодноразово там був. На жаль, сьогодні вночі вона була зруйнована ворожим ударом. Упродовж кількох годин у точку летіли крилата ракета та понад тридцять іранських дронів-камікадзе. Росіяни влучили у нашу будівлю, знищивши частину обладнання. На щастя, колектив залишився неушкодженим, хоча частина з журналістів проводила нічний ефір і встигла перейти до укриття вчасно.”
Порошенко також підкреслив, що телеканалу вже вдруге завдано удару — перший раз це сталося у 2022 році, коли телеканал не отримав можливість долучитися до Національного телемарафону.
На завершення він додав: “Канал був, є і завжди буде!“
Станом на тепер, транспорт у місті зупинений, число постраждалих внаслідок обстрілу становить 16 осіб.
