Байден переніс операцію за технологією Мооса — CNN

Байден переніс операцію за технологією Мооса — CNN

Екс-президент США Джо Байден нещодавно пройшов процедуру видалення ракових уражень шкіри, виконану за методом Мооса.

Цю інформацію повідомив його представник. Також не було уточнено, коли саме відбулася операція. Інформація з’явилася після того, як в Інтернеті з’явилося відео, на якому видно шрам на лобі 82-річного політика.

Метод Мооса передбачає поетапне видалення тонких шарів шкіри із подальшим мікроскопічним аналізом тканин. Лікарі продовжують процедуру до тих пір, поки не виявлять ракові клітини. Цей метод зазвичай застосовують у випадках, коли ураження повертається після лікування або розташоване в чутливих зонах, таких як обличчя чи руки.

Минулого року Байдену видалили ураження на грудях, яке виявилося базальноклітинною карциномою — типом раку шкіри, що найчастіше трапляється. Тодішній лікар президента повідомив, що всі уражені тканини були успішно видалені, а Байден підлягає постійному спостереженню дерматолога.

Крім того, у травні цього року у Байдена діагностували агресивну форму раку простати з метастазами в кістках. Політик зазначив, що почав курс таблетованої терапії і висловив оптимізм щодо свого стану.

“Ми зможемо це подолати. Мої кістки міцні, рак не проникнув в органи, тому я почуваюся добре”, — прокоментував Байден.

НАБУ і САП висунули підозру керівнику одеського аеропорту через збитки у 15,6 млн гривень Попередній запис НАБУ і САП висунули підозру керівнику одеського аеропорту через збитки у 15,6 млн гривень
Зміни в розмірі аліментів Наступний запис Зміни в розмірі аліментів