На Київщині зафіксовані удари по складах ''Рошен''

На Київщині зафіксовані удари по складах ”Рошен”

У результаті нічної атаки дронів у Яготині, що в Бориспільському районі, виникла пожежа на складах логістичного комплексу “Рошен”. Рятувальні служби працювали над гасінням вогню протягом всієї ночі, проводиться оцінка завданих збитків.

Згідно з даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у ніч на 7 лютого в результаті атаки безпілотників загорілися складські приміщення зазначеного комплексу.

Пожежу вдалося ліквідувати в нічний час, і наразі фахівці займаються оцінкою збитків та збором інформації про деталі інциденту.

Депутати та медіа підтвердили, що постраждалими є саме склади “Рошен”, розташовані в Яготині. Станом на тепер, інформації про постраждалих або розмір матеріальних втрат не має; офіційні служби закликають дочекатися результатів інвентаризації.

Відомо, що у телеграм-каналах вже з’явились відео з епіцентру подій. Ірина Геращенко, співголова фракції “Європейська солідарність”, висловила думку, що ці атаки можуть бути пов’язані з попередніми влучаннями по підприємствах цієї компанії. Нагадаємо, у січні в Києві стався удар по кондитерській фабриці “Рошен”, в результаті якого загинула одна з працівниць та були травмовані люди.

“Це навряд чи можна вважати випадковістю. Ворог цілеспрямовано знищує великі підприємства, які вже давно є добросовісними платниками податків”, – підкреслила політик.

Також згадано про руйнування заводу з виробництва крохмалю на Дніпропетровщині. Геращенко зазначила, що знищення потужностей призводить до серйозних втрат в економіці та створює загрозу для робочих місць і фінансування оборони.

Слідкуйте за подіями, адже ситуація є динамічною та вимагає уважного спостереження за розвитком.

Кремль використовує Запорізьку АЕС як інструмент шантажу України, прагнучи забрати ключове джерело електроенергії Попередній запис Кремль використовує Запорізьку АЕС як інструмент шантажу України, прагнучи забрати ключове джерело електроенергії
В Україні оновлюють календар щеплень для дітей: кількість вакцин зменшиться Наступний запис В Україні оновлюють календар щеплень для дітей: кількість вакцин зменшиться