«Відьма» Марія Тиха, яка брала участь у ефірах телемарафону, пропонує придбати «захист» від ТЦК
Марія Тиха, яка називає себе українською відьмою і яку періодично запрошують на ефіри програм національного телемарафону, пропонує військовозобов’язаним «захист» від ТЦК та СП за 120 тисяч гривень.
Про це інформують «Економічні новини», посилаючись на Телеграм-канал Bihus, який публікує уривки заяв Марії Тихої. В матеріалі йдеться, що до «відьми» звернулася жінка та розповіла вигадану історію про виклик сина в ТЦК. Та у відповідь запропонувала «захист» від мобілізації за 120 тис. грн. Bihus заявляє, що у «відьми» є й інші послуги та нижчі розцінки. Так, 80 тис. грн. коштує замовлений амулет. До слова, раніше на телебаченні Тиха заявляла, що у 2024-му Україну очікує «наша перемога».
ЗМІ нагадує, що всі передачі телемарафону фінансуються за мільйонні кошти Держбюджету. У матеріалі також йдеться, що мольфари, маги, тарологи на державному телебаченні стали «експертами», які «знаються» на всіх сферах, зокрема військовій. Таким чином канали підіймають собі рейтинги, а їхні співбесідники здобувають довіру людей, а потім пропонують придбати свої послуги. Діяльність такого роду «експертів» може сприяти російському ІПСО.
Фото з відкритих джерел.
Як повідомлялося раніше, інструктор Мукачівського РТЦК та СП допомагав втікати ухилянтам.
