Лікар з Одещини хотів продати інвалідність, та був затриманий на робочому місці

Недобросовісного лікаря затримали правоохоронці в Одесі. Про це пише RegioNews, посилаючись на поліцію Одещини.

За даними першоджерела, до працівника однієї з амбулаторій Одеської міськради, а саме лікаря загальної практики – сімейної медицини, за консультацією звернувся 52-річний громадянин. У ході спілкування лікар дізнався, що пацієнт має недуги, які можуть стати підставою для одержання ним групи інвалідності. Але медик вирішив, що на дійсно хворій людині можна ще й заробити. Він повідомив пацієнту, що за 600 доларів може вплинути на посадових осіб двох комунальних медзакладів, які ухвалять необхідне рішення і чоловік матиме документи, що засвідчуватимуть його непрацездатність.

34-річного зловмисника затримали правоохоронці прямо на робочому місці під час одержання хабаря. Речовими доказами слугуватимуть ці кошти та інші речі, які важливі для слідства.

Джерело зазначає, що, якщо вину фігуранта доведуть, він «заробить» до 5 років позбавлення волі. Нині вирішується питання щодо обрання медику запобіжного заходу. Встановлюють осіб, причетних до корупційного злочину.

Джерело фото: Національна поліція.

Як повідомлялося раніше, лікар ВЛК попросив 10 тис. грн. за направлення призовника на дообстеження.

Попередній запис Де в Україні процвітає корупція та де вона притихла?
Наступний запис Суддю райсуду Одеської області звільнили за хабарництво