Від 5 до 30 тисяч гривень на різноманітні ситуації: хто з українців має право на оформлення допомоги
У 2025 році українці, які опинилися у складних життєвих обставинах, матимуть можливість отримати адресну фінансову допомогу. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Програма підтримки призначена для жителів Рубіжанської територіальної громади. У 2025 році на цю ініціативу виділено 6 мільйонів гривень.
В рамках програми передбачено кілька варіантів фінансової підтримки для осіб у різних ситуаціях. Наприклад, якщо буде встановлено факт позбавлення особистої волі внаслідок агресії з боку Росії, людина отримає 30 тисяч гривень.
Також, особи з групою інвалідності через захворювання, спричинені аварією на ЧАЕС, зможуть отримати одноразову допомогу в розмірі 10 тисяч гривень. Для сімей, у яких народжується дитина, заплановано одноразову виплату у сумі 20 тисяч гривень. Крім цього, можливість отримання допомоги для лікування коливається від 5 до 15 тисяч гривень.
Усі необхідні документи слід надсилати на адресу Рубіжанської міської військової адміністрації: м. Дніпро, “Нова пошта”, відділення № 70. Номер телефону для зв’язку: 093 648 54 80.
