Ціни на крупи, макарони та соняшникову олію знову зросли, завдаючи удару по бюджету

Ціни на крупи, макарони та соняшникову олію знову зросли, завдаючи удару по бюджету

В українських супермаркетах знову спостерігається зростання цін – на макарони, деякі крупи та соняшникову олію. Цю інформацію підтверджують дані моніторингу від Міністерства фінансів.

Останні показники Національного банку свідчать про те, що споживча інфляція дещо зупинилася, але більшість українців цього не відчувають. Ціни на продукти, особливо на соціально значущі, продовжують зростати.

Зміни у цінах на макарони та крупи

Ціни на макаронні вироби зросли помітно. Наприклад, середня вартість макаронів пір’я піднялася з 35,50 до 38 гривень за кілограм. У деяких мережах ціна перевищує 50 гривень.

Щодо круп, то зафіксовано також деяке подорожчання: середня ціна довгого рису зросла з 58,50 до 66,87 гривні за кілограм, а в окремих супермаркетах вона досягає 92 гривень. Квадратний рис також подорожчав – із 71,94 до 72,87 гривні за кілограм.

Ціни на соняшникову олію

У сегменті соняшникової олії спостерігається змішана динаміка. Олія “Олейна” підвищила ціну з 79,69 до 82,15 гривні за 850 мл, тоді як олія “Щедрий Дар” стала дешевшою з 80,26 до 79,03 гривні.

Загалом, ціни на основні продукти харчування і далі зростають, що викликає занепокоєння серед населення. В умовах постійного підвищення цін на продукцію, українці стикаються з серйозними фінансовими труднощами.

Наркоторгівля під виглядом медичного центру: операція ДБР у Кам’янському Попередній запис Наркоторгівля під виглядом медичного центру: операція ДБР у Кам’янському
Літо в Україні може тривати до шести місяців, — прогнозує кліматологиня Наступний запис Літо в Україні може тривати до шести місяців, — прогнозує кліматологиня