Зірки світового рівня, включаючи Ізабеллу Росселліні, Єву Герцигову, Тільду Суінтон та Гвендолін Крісті, в календарі Pirelli 2026 на тему природи
Pirelli готує випуск свого культового календаря, який з’явиться у листопаді 2025 року і буде присвячений 2026-му році. Бренд вже представив перші знімки зі зйомок.
У проєкті беруть участь відомі особистості, зокрема Ірина Шейк, Ізабелла Росселліні, Єва Герцигова, Тільда Суінтон і Гвендолін Крісті. Також до зйомок залучили FKA Twigs, Вінус Вільямс, Сьюзі Кейв, Адріа Архона, Ду Хуан і Луїза Раньєрі. Автором фотографій виступив норвезький фотограф Сольве Сундсбо.
“У календарі на 2026 рік я прагну передати емоції, інстинкти та внутрішній світ людини: бажання свободи, прагнення знань та цікавість… Це і таємниця, і уява, пристрасть, зв’язок з природою та наші стосунки з часом і простором. Це серйозні теми, і ми намагатимемося бути амбітними”, — зазначив фотограф.
У створенні календаря також брали участь стилісти Джеррі Стаффорд, перукарі Сід Хейс, Алі Пірзаде та Боб Ресайнф, а візажистами стали Вел Гарланд і Джеймс Кальярдос.
Зйомки проходили в таких містах, як Лондон, Норфолк, Ессекс і Нью-Йорк. Темою календаря обрано світ природи. На перших знімках Єва Герцигова позує під водою, Вінус Вільямс оточена вогнем, Ізабелла Росселліні – серед величезних троянд, а Ірина Шейк проводить образ пориву вітру, прикриваючись напівпрозорим матеріалом.
Календар Pirelli виходить з 1964 року. Спочатку він був сувеніром для партнерів компанії, але дуже швидко здобув статус престижного колекційного видання з обмеженим тиражем. За роки над ним працювали найвідоміші фотографи, серед яких Норман Паркінсон, Хельмут Ньютон, Херб Ріттс та Енні Лейбовіц.
Читати також: тайфун не став перешкодою для кохання: на Філіппінах пара провела шлюбну церемонію в затопленій церкві.
