Окупанти стягують до України нові сили: в Росії готується новий етап мобілізації

Окупанти стягують до України нові сили: в Росії готується новий етап мобілізації

Кирило Буданов, керівник ГУР МО України, попередив про можливість нової мобілізації в Росії, що є серйозною загрозою як для Росії, так і для України.

Він зазначив, що шанс на організацію нової хвилі мобілізації залишається, незважаючи на те, що в 2022 році Росія вже проводила часткову мобілізацію і після цього намагалася уникнути повторення. Буданов підкреслив, що рішення про мобілізацію може стати важким ударом для самої країни, проте його не слід виключати.

“Чи можливе проведення мобілізації Російською Федерацією? Так, це цілком реально. На жаль, це серйозна загроза”, — заявив він.

Глава ГУР вважає, що хоча масове відправлення призовників виглядає нелогічним, Кремль може збільшити кількість мобілізованих і відправити їх у бойові дії, не зважаючи на втрати.

Коментуючи перспективи антивоєнних протестів, Буданов зазначив, що попри можливе суспільне невдоволення, такі настрої не зможуть зупинити тодішні військові плани Росії. “Коли почнеться мобілізація, суспільство відреагує негативно. Однак це не спинить російську машину”, — резюмував він.

Раніше також повідомлялося, що на окупованих територіях українці стикаються з жорстокими умовами, де відмова від мобілізації може призвести до непоправних наслідків.

Волонтери доставили з Нідерландів антидронові сітки на фронт Попередній запис Волонтери доставили з Нідерландів антидронові сітки на фронт
Три держави терміново вимагають укріплення систем протиповітряної оборони Наступний запис Три держави терміново вимагають укріплення систем протиповітряної оборони