Прикордонники спіймали групу ”туристів” за кількасот метрів від державного кордону

У Чернівецькій області прикордонники доповіли про виявлення спроби незаконного перетину державного кордону групою осіб, до якої входили киянин і ще четверо чоловіків.

Згідно з інформацією правоохоронців, кожен із учасників заплатив від 7 до 13 тисяч євро за так звану “карту втечі”, що повинна була допомогти їм потрапити до Молдови, обходячи офіційні пункти пропуску.

Рух цієї групи був зафіксований на Буковині. Після отримання інформації про їхні дії, була направлена група реагування, яка затримала чоловіків за кількасот метрів від кордону.

Виявилося, що “туроператором” цієї авантюри став адміністратор сумнівного онлайн-пабліку, який надіслав учасникам електронну карту з альтернативним маршрутом до Молдови, уникаючи легальних шляхів. На даний момент тривають слідчі дії.

На Житомирщині затримали браконьєра, що завдав збитків на майже 400 тисяч гривень, з величезною кількістю заборонених сіток Попередній запис На Житомирщині затримали браконьєра, що завдав збитків на майже 400 тисяч гривень, з величезною кількістю заборонених сіток
У бюджеті можуть виникнути проблеми з фінансуванням: під загрозою пенсії та субсидії Наступний запис У бюджеті можуть виникнути проблеми з фінансуванням: під загрозою пенсії та субсидії