На Львівщині розкрили велику схему торгівлі контрафактними електронними сигаретами

На Львівщині розкрили велику схему торгівлі контрафактними електронними сигаретами

На Львівщині було ліквідовано мережу, що займалася збутом незаконно імпортованих електронних сигарет. Операцію провели працівники Державної прикордонної служби та Бюро економічної безпеки за підтримки обласної прокуратури.

Співробітники Волинського та Карпатського прикордонних загонів разом із детективами бюро виявили схему, за якою контрафактні електронні сигарети потрапляли в Україну без митного контролю. Товари транспортувалися через логістичну компанію, яка забезпечувала їх постачання на Львівщину, де вони продавалися під виглядом легальної продукції.

Під час обшуків у Львові правоохоронці вилучили понад 700 одноразових електронних сигарет, близько 20 тисяч флаконів рідин, а також інші компоненти, необхідні для виробництва. Загальна вартість вилученого контрафакту оцінюється приблизно у 16 мільйонів гривень.

Підготовка повідомлення про підозру організаторам злочинної схеми триває відповідно до статті 201-4 Кримінального кодексу України, яка стосується переміщення підакцизних товарів без сплати податків. Слідчі дії продовжуються, на даний момент проводиться перевірка на причетність інших осіб до цього незаконного бізнесу.

Постукати по капоту перед поїздкою: життєво важливе правило в холодну пору року Попередній запис Постукати по капоту перед поїздкою: життєво важливе правило в холодну пору року
Українцям можуть подовжити робочий час до виснаження Наступний запис Українцям можуть подовжити робочий час до виснаження