Парад диктаторів на Красній площі: Микола Томенко розкрив нову брехню кремлівської пропаганди
Микола Томенко прокоментував, хто справді планує проведення зустрічі з Путіним і чому всю цю ініціативу варто вважати фарсом, а не справжньою міжнародною підтримкою.
Перемир’я для параду та відзначення диктаторів
Томенко назвав ідею “перемир’я” на 9 травня черговим проявом цинізму з боку Росії:
“Військовий злочинець путін запропонував перемир’я на 9 травня, щоб втішити своїх друзів-диктаторів та лідерів країн, які залежать від російської економіки”, — зазначив він.
Це не про мир у звичному розумінні, а про спробу створити ілюзію на Красній площі, аби знову обманути світ.
Хто насправді є “друзями” Путіна
Томенко проаналізував список гостей, яких російські медіа нахабно називають “лідерами 19 країн”. Насправді:
- Це або колишні посадовці, як, наприклад, екс-президент В’єтнаму То Лам.
- Або лідери невизнаних сепаратистських утворень, наприклад, Гунба з Абхазії.
- Серед запрошених є обвинувачений сепаратист Додик із Республіки Сербської, якого визнали винним у Боснії та Герцеговині та заборонили займати державні позиції.
- Очільник військового перевороту Буркіно-Фасо Ібрагім Траоре також буде присутнім.
- Серед відомих диктаторів присутні Ніколас Мадуро з Венесуели та Мігель Діас-Канель з Куби, де зараз відбуваються масові протести проти авторитарного правління.
Томенко також зазначає, що серед тих, хто підтримує путіна, — його давній союзник Лукашенко і кілька представників СНД, які давно втратили свій суверенітет.
Томенко закликає до жорсткіших дій з боку ЄС
Громадський діяч акцентує, що участь у параді на Красній площі — це явна підтримка країни-агресора. Він закликає Європейський Союз до рішучих дій:
“Сподіваюся, що у ЄС вистачить політичної волі виключити з своїх рядів ті країни, керівники яких особисто підуть на парад-пиятику в Москві”, — підкреслив він.
Позиція України залишається сталою
“Наша позиція повинна залишатися незмінною: ми відстоюємо повне, міжнародно контрольоване перемир’я на термін не менше 30 днів”, — наголосив Томенко.
Тимчасове “перемир’я”, запропоноване для організації показового заходу, є яскравим прикладом російського цинізму, адже після святкувань Кремль знову планує посилити свої агресивні дії.
Поки російські медіа поширюють міфи про міжнародну підтримку, на Красній площі збираються лише диктатори, сепаратисти та політичні маріонетки. Це має стати ще одним нагадуванням для світу: справжня цивілізована спільнота підтримує Україну, а не співпрацює з країною-терористом.
