Премʼєра серіалу ''Кохання та полумʼя'': історія рятувальників доступна на MEGOGO

Премʼєра серіалу ”Кохання та полумʼя”: історія рятувальників доступна на MEGOGO

Новий серіал, підтриманий ДСНС і Держкіно, розкриває глядачам закулісся рятувальних операцій під час війни. Премʼєра відбудеться 13 квітня. Спільний проєкт СТБ, ДСНС і MEGOGO з особливими героями сучасності.

Цифрова премʼєра серіалу “Кохання та полумʼя” стартує в неділю, 13 квітня, на платформі MEGOGO. Цей драматичний серіал присвячений рятувальникам і був створений в тісній співпраці зі СТБ, ДСНС України, MEGOGO та Starlight Production за підтримки Держкіно.

Усі серії будуть доступні на MEGOGO з 13 по 23 квітня у вечірньому слоті. Переглянути їх зможуть лише підписники сервісу. Телевізійна премʼєра запланована на 14 квітня на телеканалі СТБ.

“Кохання та полумʼя” включає 16 серій, які демонструють роботу рятувальників, що щоденно наражаються на небезпеку. У серіалі з’являються особисті історії, драматичні події та великі рятувальні операції, відбуваються на тлі повномасштабної війни.

Знімальна група активно співпрацювала з ДСНС, що дозволило створити реалістичний образ роботи рятувальників. Частина сцен була знята у справжніх пожежних частинах, і в деяких епізодах грають справжні працівники служби.

MEGOGO став не лише діджитал-платформою, але і інвестором проєкту, підкреслюючи свою мету підтримувати українські історії та героїв, які роблять великі справи щодня.

Режисер Віталій Кукса підкреслює, що важливо дотримуватись правдивості у кожній сцені. На думку генеральної продюсерки серіалу Катерини Шевелюк, без допомоги ДСНС цей проєкт не був би можливим.

Серіал можна знайти у розділі “Серіали” на платформах MEGOGO. Проєкт реалізований за підтримки Держкіно у партнерстві з ДСНС України та MEGOGO.


Акторський склад серіалу ''Кохання та полумʼя''

Творча команда:

  • Виробництво — Starlight Production
  • Сценаристи — Лілія Легостаєва, Світлана Усенко, Матвій Нікітін
  • Креативна продюсерка — Оксана Кукоба
  • Виконавча продюсерка — Ольга Ковпоша
  • Режисер — Віталій Кукса
  • Оператор — Олександр Грєбєніков
  • Художник-постановник — Олександр Грінько
  • Консультантка — Світлана Усенко
  • Генеральна продюсерка — Катерина Шевелюк

Акторський склад:

Тарас Цимбалюк, Катерина Кузнєцова, Роман Ясіновський, Ольга Атанасова, Марія Пашкурова-Петренко, Сергій Мітрюшин, Олег Іваниця, Григорій Бакланов, Альбіна Корж, Максим Рягін, Михайло Кукуюк, Михайло Кришталь.

У фентезійному фільмі “Очі: Легенда Карпат”, прем’єра якого відбудеться 24 квітня, голлівудський актор Віллем Дефо виконає українську народну пісню “Взяв би я бандуру”. У фільмі він грає персонажа на ім’я Максим, який підспівує знайомій мелодії, що стала свідченням інтересу світових зірок до української культури.

Контракт "18-24": молодь виявила приховані проблеми служби на мільйон Previous post Контракт “18-24”: молодь виявила приховані проблеми служби на мільйон
Прогулянка з домашнім улюбленцем може призвести до банкрутства: українців почнуть карати за своїх тварин Next post Прогулянка з домашнім улюбленцем може призвести до банкрутства: українців почнуть карати за своїх тварин