Викрито міжнародну наркоорганізацію

Нацполіція викрила міжнародну контрабанду: товар ховали в кавомашинах

За проведення слідства Київською міською прокуратурою було оголошено про підозру 15 особам, які входили до цієї злочинної структури. Вони встановили контрабандний шлях постачання наркотичних речовин та психотропних препаратів в Україну з метою їх подальшого збуту.

Українські правоохоронці викривають злочинну організацію контрабандистів

Їм пред’явлені звинувачення у створенні злочинної організації та участі в ній, контрабанді наркотичних засобів та психотропних речовин, а також у незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні чи збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч.ч. 1, 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 305, ч.ч. 2, 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, організатори використовували міжнародні поштові відправлення для надсилання наркотиків та психотропів в Україну з Іспанії.

Використання побутової техніки для маскування

Злочинна організація використовувала неординарний метод маскування вмісту посилок, пакуючи наркотичні засоби у предмети побутової техніки, такі як кавові машини, музичні програвачі та великі портативні аудіосистеми.

Надалі учасники організації реалізовували наркотики шляхом передачі “з рук в руки” та відправленням поштових посилок в Україні.

Правоохоронці провели близько 60 обшуків, результатом яких стало вилучення 330 г кокаїну, 564 г амфетаміну, 200 г A-PVP, 1 236 штук МДМА, 100 штук ЛСД та інших заборонених препаратів, понад 1 кг канабісу, скляної посудини з шишками, 250 г галюциногенних грибів від підозрюваних.

Вилучена наркотична продукція та психотропні речовини оцінюється приблизно в понад 5 мільйонів гривень за орієнтовною вартістю. Крім того, у затриманих вилучили зброю та набої до неї, 72 мобільні телефони, банківські картки, два транспортні засоби, понад мільйон гривень, 8 300 доларів США, 1000 євро, а також чорнові записи.

Всіх підозрюваних затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Питання про обрання їм запобіжних заходів та накладення арешту на вилучене майно розглядається.

Російські шпигуни у Польщі Previous post В Польщі засудили 11 громадян України за шпигунство на користь Росії
Правоохоронці вилучили з обігу нелегальний алкоголь та цигарки Next post Поліція конфіскувала 300 літрів алкоголю та 3,5 тисячі пачок цигарок із незаконного обігу